آیکون خبرنامه

Tell

021-88601988

شیمیایی بهداد (تاژ)

“تاژ” نام و نشانی که در سال ۱۳۶۷ با هدفی بیش از رفع نیاز خانواده بلکه با این زیر ساخت متولد شد, که کیفیتی همیشگی را برای ایرانیان به ارمغان بیاورد و در سال ۱۳۶۸ با راه اندازی کارخانه در شهرک صنعتی لیا در قزوین و با تلاش, شوق و تکاپوئی عظیم و سر لوحه ایی از “سرمایه واقعی یعنی مشتری مداری” به تولیدات خود جامعه عمل پوشانید و با تکیه بر اندیشه و عمل مدیرانی مدبر، مایع ظرفشویی را بعنوان اولین محصول به خانه های ایرانی هدیه کرد.
“همیشه کیفیت، همیشه تاژ” شعاری است که از دل برآمده است, اما کیفیت تنها شاخص برای برآورده نمودن توقعات مشتریان وفادار تاژ نبود و کوشش مدیران R&D بر پایه پیشرو و پیشگام بودن منجر به ارائه محصولاتی گشت که برای اولین بار در ایران تولید گردید.
اولین تولید کننده پودرهای لباسشویی با آنزیم های ۵ گانه و ۸ گانه , نه تنها پایان راه نبود بلکه ارائه مایعات لباسشویی و پیرو آن تولید اولین مایع لباسشویی مخصوص لباسهای تیره (مشکین تاژ ) نقطه عطفی در اثبات حسن نیت تاژ در خدمتگزار بودنش در برابر مشتری بوده است.
رسالت تاژ بی پایان است و سلامت و زیبایی خانواده از چشم اندازهای اصلی ماست و تولیدات مایعات ظرفشویی سیلیکو تاژ و دیگر محصولات دوستدار محیط زیست و پودرهای پایین دما در این راستا مهر تاییدی بر این مدعاست.
“تاژ” دوستدار محیط زیست، دیگر عنوانی که به کوشش بخش R&D شرکت با تولید نخستین شوینده سبز در کنار صرفه جویی در مصرف آب و انرژی، هدیه ایی است برای تمامی ایرانیانی که سرزمینی آباد و سبزتر می خواهند.
“تاژ”با هدف سلامت و زیبایی محیط زندگی و خانواده تصمیم به توسعه فعالیت های بشر دوستانه دارد که با کمک مشتریان وفادار خود هدیه ایی به آیندگان باشد.
چربی های پایه گیاهی, استفاده از مواد شیمیایی غیر سمی و صرفه جویی در آب و انرژی از شاخص های اصلی تاژ برای تولید محصولات “دوستدار محیط زیست” خواهد بود تا بتواند سهمی کوچک ولی سازنده در ایجاد محیطی سالم برای آیندگان داشته باشد
مشخصات کلی

شیمیایی بهداد (تاژ)

  • تولید کننده

مواد تمیزکاری

تهران- کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج-بلوار اصلی ورد آورد-شماره 49

behdadco.com

اطلاعات کارخانه

قزوین- جاده بوئین زهرا- پارک صنعتی لیا - کارخانه شرکت گروه مهدتاژ

33453212-19 (028)

02833453220

محصولات و خدمات

موردی یافت نشد.

ارتباط با ما

______________

آدرس: تهران، ونک، خیابان شیراز جنوبی، کوچه اتحاد، پلاک 10، طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) : 88601988 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir


۱۲۴ نفر
۱,۷۴۹,۰۸۶ نفر
۳,۷۲۲ نفر
۲۰,۹۶۱ نفر
map